| Scanner: 1D | 2D | High Performance | |
| Multi-interface: USB | RS232 | KBW | |
| Zebra 123Scan Windows-konfigurationssoftware | |
| USB-kabel medfølger |
| Varenummer | Lager: | Leveringstid: |
|---|---|---|
| DS3608-HP3U4602VZW | PÃ¥ lager | 1 - 3 Arbejdsdage |
-
Zebra DS3678, Bluetooth barcode scanner, 1D | 2D | Imager, Extended Range, Multi-Interface: RS232, KBW, USB, IP67, Inkl.: Kabel USB, Opladning- /Transmitter station, Strømforsyningsadapter, Bestil separat: Strømkabel
14.005,80Â DKKVarenummer: DS3678-ER3U42A2SVWLeveringstid: 1 - 3 Arbejdsdage -
Zebra DS3678, Bluetooth scanner, Imager: 2D | High Density, Multi-Grænseflade: RS232, KBW, USB, IP67, Inkl.: Kabel USB, Opladning-/ Transmitter Station, Strømforsyningsadapter, Bestil separat: Strømkabel
12.104,24Â DKKVarenummer: DS3678-HD3U42A0SFWLeveringstid: 1 - 3 Arbejdsdage - Zebra DS3608-ER, Industriel stregkodescanner: 2D | Imager | Extended Range, Multi-interface: RS232, KBW, USB, IP67, inkl.: kabel USB7.790,50Â DKKVarenummer: DS3608-ER3U4602ZVWLeveringstid: 1 - 3 Arbejdsdage
- Zebra DS3678, Bluetooth scanner, Imager: 2D, High Performance, Multi-Interface: RS232, KBW, USB, IP67, Inkl.: Kabel USB, Opladning- /Transmitter Station, Strømforsyning, Bestil separat: Strømkabel12.389,36 DKKVarenummer: DS3678-HP3U42A0SFWLeveringstid: 1 - 3 Arbejdsdage
- Zebra DS3678, Bluetooth Barcode Scanner, Imager: 2D | Standard range, Multi-Interface: RS232, KBW, USB, IP67, Inkl.: Kabel USB, Opladning- /Transmitter station, Strømforsyning, Bestil separat: Strømkabel11.961,53 DKKVarenummer: DS3678-SR3U42A0SFWLeveringstid: 1 - 3 Arbejdsdage
- Zebra DS3608-HD, Industriel stregkodescanner: 2D | Imager | High Density, Multi-interface: RS232, KBW, USB, IP67, inkl.: kabel USB5.911,59Â DKKVarenummer: DS3608-HD3U4602VZWLeveringstid: 1 - 3 Arbejdsdage
- Zebra DS3608-SR, Industriel stregkodescanner: 2D | Imager | Standard Range, Multi-interface: RS232, KBW, USB, IP67, inkl.: kabel USB5.175,52Â DKKVarenummer: DS3608-SR3U4600VZWLeveringstid: 1 - 3 Arbejdsdage
Zebra DS3608-HP
Hver dag scanner arbejdere i dit lager og på fabrikationsgulvet tusindvis af stregkoder for at sikre produktkvalitet og leveringstid på bestilling. Deres produktivitet afhænger af kvaliteten af den scanner du lægger i deres hænder. Når dine medarbejdere har brug for at fange 1D- og 2D-stregkoder, OCR, fotos og dokumenter, med de ledede DS3608-HP og trådløse DS3678-HP High Performance-billedere, kan du give dem den bedste robuste design, scanningsydelse og håndterbarhed. Avanceret scanning leverer lynrask scanning af enhver 1D eller 2D stregkode til næsten 7 ft./2,1 m væk, uanset om den er trykt på en etiket i næsten enhver tilstand eller vises på en skærm. Det ultra-robuste design er praktisk talt uforgængeligt - ideelt til forskellige miljøer. Scannerne kunne ikke være nemmere og mindre tidskrævende at implementere og administrere. Og når det kommer til trådløs teknologi, er DS3678-HP fyldt med Zebra-only-funktioner, der sætter det i en klasse. DS3608-HP / DS3678-HP - den ustoppelige ydeevne, du har brug for for at maksimere arbejdsstyrkens produktivitet og gennemstrømning i dine operationer.
| Producent | Zebra |
|---|---|
| Produkt Type | håndmodel scanner |
| Farve | Sort |
| Produktmodel | Zebra DS3608 |
| Scan Range | HP |
| Scanningskomponenttype | Imager |
| Med afkodning | 2D Symbologies, Autodiscriminates all standard 1D codes |
| Interfaces understøttes | USB |
| Længde | 18.5 cm |
| Bredde | 7.6 cm |
| Dybde | 13.2 cm |
| International beskyttelseskode (IP) | IP67 |
| producentens website | https://www.zebra.com/gb/en/products/scanners/ultra-rugged-scanners/3600-series/ds36x8-hp.html |






