Zebra DS4608, Håndholdt Stregkodescanner, 2D, Høj Densitet, Dual-IF: USB, RS232, IP52, Bestil Separat.: Tilslutningskabel, Stativ, farve: sort
| Scanner: 1D | 2D | Høj Densitet | |
| Dobbelt grænseflade: USB | RS232 | |
| Zebra 123Scan Windows-konfigurationssoftware |
| Varenummer | Lager: | Leveringstid: |
|---|---|---|
| DS4608-HD00007ZZWW | På lager | 1 - 3 Arbejdsdage |
- Zebra DS4608, håndholdt stregkodescanner, 2D | Høj Densitet, Dual-IF: USB, RS232, IP52, Inkl.: Kabel USB, Farve: Sort3.439,78 DKKVarenummer: DS4608-HD7U2100AZWLeveringstid: 1 - 2 uger
- Zebra DS4608, Håndholdt stregkodescanner, 2D, Standard Range, Dual-IF: USB, RS232, IP52, Inkl .: Kabel USB, Farve: Sort3.439,78 DKKVarenummer: DS4608-SR7U2100AZWLeveringstid: 1 - 3 Arbejdsdage
- Zebra DS4608, Håndholdt Stregkodescanner, 2D | Imager | Standard Range, Dual-IF: USB, RS232, IP52, Inkl.: Kabel USB, Stativ, Farve: Sort3.789,93 DKKVarenummer: DS4608-SR7U2100SGWLeveringstid: 1 - 3 Arbejdsdage
Zebra DS4608
Øget produktivitet, lavere TCO
Få den alsidighed og scanningsydelse, du har brug for, for at øge produktiviteten og skrumpe ventetiderne i hele butikken med DS4600-serien. Uanset hvilken type data du har brug for at indsamle i din butik, er der en DS4600-serie, der er klar til jobbet. Omfangsrige genstande i en indkøbskurv, et kundes kørekort ved returbordet, en mobil kupon ved kassen, små stregkoder i smykkeafdelingen - DS4600-serien kan fange det hele. En 800 MHz mikroprocessor, megapixelsensor i høj opløsning og Zebras eksklusive PRZM Intelligent Imaging-teknologi giver øjeblikkelig stregkodefangst på selv de mest udfordrende stregkoder. Med et brancheførende 28-tommer scanningsinterval og lysmålprik er det let for kasseanlæg at scanne genstande i en shoppers vogn uden at forlade cashwrap. Valgfri EAS-support gør det muligt for associerede virksomheder at deaktivere et Checkpoint EAS-mærke under scanning. Den holdbare DS4600-serie leverer den dag-i-dag-pålidelige betjening, du har brug for i dine kassebaner. Du får en bred vifte af produktivitetsforbedrende innovationer, herunder multikodedataformatering (MDF), intelligent dokumentfangst og foretrukket symbol. Og din IT-afdeling finder DS4600-serien let at integrere, distribuere og administrere takket være vores kraftfulde DataCapture-DNA og branchens førende værktøjer. DS4600-serien - den scanner, der giver dig mere. Mere datafangst alsidighed, mere rækkevidde og mere innovation.
| Producent | Zebra |
|---|---|
| Produkt Type | håndmodel scanner |
| Farve | Sort |
| Produktmodel | Zebra DS4608 |
| Scan Range | HD |
| Scanningskomponenttype | Area Imager |
| Med afkodning | 2D Symbologies, Autodiscriminates all standard 1D codes |
| Interfaces understøttes | Dual interface |
| Længde | 16.5cm |
| Bredde | 6.7cm |
| Dybde | 9.8cm |







