NewLand FM100, 1D, Dual-IF, Kit (USB, 2m)
NewLand FM100, indbygget barcode scanner: 1D | CCD, Beskyttelsesklasse: IP54, Tilslutning: RS232, USB, Inkl.: kabel USB | 2 meter
| Scanner: 1D | CCD | |
| Dobbelt interface: USB | RS232 | |
| Beskyttelsesklasse: IP54 | |
| USB-kabel | 2 meter |
| Varenummer | Lager: | Leveringstid: |
|---|---|---|
| NLS-FM100GD-U | PÃ¥ lager | 1 - 3 Arbejdsdage |
NewLand FM100, indbygget barcode scanner: 1D | CCD, Beskyttelsesklasse: IP54, Tilslutning: RS232, USB, Inkl.: kabel USB | 2 meter
| Producent | Newland |
|---|---|
| Produkt Type | indbygget scanner |
| Farve | Sort |
| Produktmodel | Newland FM100 |
| Scanningskomponenttype | CCD |
| Med afkodning | Autodiscriminates all standard 1D codes |
| Interfaces understøttes | USB |
| Længde | 37mm |
| Bredde | 49mm |
| Dybde | 26mm |
| International beskyttelseskode (IP) | IP54 |
Skriv din egen anmeldelse