Datalogic GD4520, 2D, Imager: Hvid, Grøn Spot, 3GL, Interface: USB, IP52, Inkl .: Kabel USB, Farve: Sort
| Stregkodescanner: 1D | 2D | |
| Datalogics patenterede 'Green Spot' til god læst feedback | |
| USB-kabel inkluderet | |
| 5 års producentgaranti |
| Varenummer | Lager: | Leveringstid: |
|---|---|---|
| GD4520-BKK1 | PÃ¥ lager | 1 - 3 Arbejdsdage |
Datalogic GRYPHON GD4500 2D Imager
Ergonomisk scanner til alle anvendelsesområder
IMAGING TECHNOLOGY
Takket være sin fremragende design, ergonomi og brede feature-sæt repræsenterer Gryphon GD4500-produktserien fra Datalogic præmieniveauet for håndholdte scannere. Scanneren fanger 1D og 2D stregkoder i et hurtigt tempo. Detailhandel POS-checkout er dets naturlige miljø; En række muligheder og dens overordnede robusthed åbner døren for specifikke, betydelige anvendelser inden for fremstilling, sundhedspleje, transport og logistik.
| Producent | Datalogic |
|---|---|
| Produkt Type | håndmodel scanner |
| Farve | Sort |
| Produktmodel | Datalogic Grayphon I GD4500 |
| Scanningskomponenttype | Imager |
| Med afkodning | 2D Symbologies, Autodiscriminates all standard 1D codes |
| Interfaces understøttes | USB |
| Længde | 16.6 cm |
| Bredde | 10.9 cm |
| Dybde | 6.8 cm |
| International beskyttelseskode (IP) | IP52 |
| producentens website | http://www.datalogic.com/eng/products/manufacturing-healthcare-transportation-logistics-retail/hand-held-scanners/gryphon-i-gd4500-2d-pd-836.html |
Skriv din egen anmeldelse