NewLand FM100, 1D, Dual-IF, Kit (USB, 2m)
NewLand FM100, built-in scanner: 1D | CCD, Protection class: IP54, Connection: RS232, USB, Incl.: cable USB | 2 meters
| Scanner: 1D | CCD | |
| Dual interface: USB | RS232 | |
| Protection class: IP54 | |
| USB Cable | 2 Meter |
| SKU | Stock: | Delivery: |
|---|---|---|
| NLS-FM100GD-U | In stock | 1 - 3 Workingdays |
NewLand FM100, built-in scanner: 1D | CCD, Protection class: IP54, Connection: RS232, USB, Incl.: cable USB | 2 meters
| Manufacturer | Newland |
|---|---|
| Product Type | Incounter scanner |
| Color | Black |
| Product Model | Newland FM100 |
| Scan Type | CCD |
| Supported Barcodes | Autodiscriminates all standard 1D codes |
| Interfaces Supported | USB |
| Length | 37mm |
| Width | 49mm |
| Depth | 26mm |
| International Protection | IP54 |
Write Your Own Review